Rękawice ochronne ocieplane powlekane nitryl-kauczuk BLUTRIX-DUO

  Indeks: BLUTRIX-DUO7

  Raw-Pol R.E.I.S.

  5.30 zł
  netto

  5.30 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

  Rękawice ochronne powlekane powstały z dobrej jakości poliestru. Wytrzymałość jest uwarunkowana zastosowaniem ściegu 15. 

  Rękawice ochronne sprawdzą się doskonale do różnego rodzaju prac, gdyż są nie tylko trwałe, ale i odporne na działanie wielu materiałów i substancji. Producent zadbał o powleczenie NBR (nitrylo-kauczukiem) typu „smooth”. Dodatkowa warstwa znajduje się w części wierzchniej. 

  Tworzywo NBR typu SANDY FINISH zostało wykorzystane zarówno w części chwytnej, jak i na końcówkach palców. To celowy zabieg, który przynosi bardzo dobre rezultaty. Doskonała ochrona łączy się z poprawą chwytności, dzięki czemu w rękawicach można wykonywać nawet prace wymagające sporej precyzji. 

  Rękawice ochronne powlekane, zakończone ściągaczem BLUTRIX-DUO mają przypisany najwyższy współczynnik odporności na ścieranie (klasa 4). 

  Model rękawic jest bardzo estetyczny, co sprawia, że bez większych trudności dopasują się do kształtu dłoni. To dodatkowy komfort i wygoda w trakcie podejmowanych czynności. 

  Rękawice mogą być wykorzystywane do zróżnicowanych prac i obowiązków, ale szczególną popularnością cieszą się wśród mechaników. Chronią ręce także przy przeładunku oraz transporcie. 

  W trakcie produkcji przestrzegane zostają normy EN388 (4 1 3 1 X) oraz EN ISO 21420

  Dostępne rozmiary zaczynają się na 7 a kończą na 10.

  BLUTRIX-DUO7

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii