Rękawice foliowe RFOLIACPE-BOX rozm. L

  Rękawice foliowe RFOLIACPE-BOX rozm. L

  Indeks: RFOLIACPE-BOX

  Raw-Pol R.E.I.S.

  7.60 zł
  netto

  7.60 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Rękawice foliowe powstały z najlepszej jakości folii polietylenowej CPE. To model uniwersalny, który można nosić zarówno na prawej, jak i na lewej ręce. Rękawic używa się w branży spożywczej (sklepach i magazynach), a także na stacjach benzynowych, jednocześnie sprawdzają się w trakcie różnorodnych prac wykonywanych w gospodarstwach domowych.
  Rękawice foliowe znajdują się w niewielkim pudełku z dyspenserem, dzięki czemu dobrze się prezentują, a korzystanie z nich jest ułatwione. Mogą mieć kontakt z żywnością, gdyż nie wpływają niekorzystnie na jakość oraz właściwości produktów spożywczych.
  Jedno opakowanie zawiera 100 sztuk rękawic. Rozm. L

  Rękawice foliowe - do jednorazowych zastosowań Rękawice jednorazowe foliowe zaliczają się do najtańszej i bardzo popularnej ochrony rąk. Podstawowym ich zadaniem jest zabezpieczenie przed zabrudzeniem dłoni oraz ochrona przed szkodliwymi substancjami. Ze względu na wymogi BHP, rękawice foliowe mają szerokie zastosowanie w styczności z żywnością w supermarketach, zakładach mięsnych, zakładach piekarniczych itp. Dla komfortu klienta stosowane są na stacjach benzynowych, jak również w gospodarstwach domowych.

  RFOLIACPE-BOX

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii