Buty bezpieczne z podnoskiem SB SRC ESD BPPO TQ6LG

  Indeks: BPPOTQ6LG39

  STRZELCE OPOLSKIE

  302.00 zł
  netto

  302.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Trzewiki powstają z dobrej jakości tworzywa, dzięki czemu zapewniają maksymalną wygodę i ochronę. Do produkcji cholewek zastosowano wysokiej jakości skóry licowe gładkie. Charakteryzują się wysokim współczynnikiem przepuszczalności pary wodnej oraz zmniejszoną nasiąkliwością wody. 

  Ważnym elementem obuwia jest podszewka wykonana z tkaniny wykazującej właściwości termoregulacyjne, dzięki której wytwarzany pot jest szybko usuwany, co przekłada się na maksymalną wygodę odczuwaną w trakcie noszenia i brak wilgotności. 

  Producent zastosował materiały typu Matrix na czubku cholewki, dzięki czemu użytkownik zauważy dłuższą żywotność i atrakcyjny wygląd. 

  Na uwagę zasługuje wykorzystany system poliuretanowy, który gwarantuje wytrzymałość na rozciąganie, zapewnia również sprężysty spód, nie ściera się i umożliwia hydrolizę. 

  Trzewiki mają izolację spodu od zimna, dlatego prezentowany produkt może być używany nawet w wymagających warunkach. 

  Całość jest lekka i wytrzymała, dzięki czemu nierówności podłoża nie stanowią żadnego problemu. 

  Producent wykorzystał podeszwę wykonaną z dwuwarstwowego poliuretanu PU/PU. 

  W wykonywanej pracy sprawdzą się również doskonałe właściwości przeciwpoślizgowe – SRC.

  Konstrukcyjny bieżnik sprawia, że pot nie gromadzi się w środku, tak samo jak brud – co w znacznym stopniu wpływa na przyczepność. Wszystkie zastosowane materiały i odpowiednia konstrukcja sprawiają, że obuwie jest odporne na ścieranie, przecięcia i pękanie. 

  Pięta użytkownika jest bardzo dobrze chroniona, cennym dodatkiem jest także wyprofilowany obcas gwarantujący zabezpieczenie przed skręceniem. 

  System Shockabsorber występujący w podeszwie odpowiada za pochłaniania wstrząsów, które stanowią jeden ze skutków ubocznych chodzenia (trzeba dodać, że różnica jest ogromna, gdyż wymagana norma jest dwa razy niższa). 

  Obuwie nie przemaka, a do tego występuje niezmienny poziom przyczepności, co pozwala chronić użytkownika przed zjawiskiem aquaplaningu. Kontrola na różnych podłożach jest doskonała i bardzo mile widziana. 

  Kompozytowy podnosek bez metalowych wykończeń - METAL FREE, nieprzemakalne podłoże, a także równomierne rozłożenie siły nacisku występujące w trakcie czynności statycznych oraz dynamicznych – producent zadbał o wszystko. 

  Istotną rolę odgrywają właściwości rozpraszające, a także wysoki poziom higieny obuwia. 

  Prezentowany model jest certyfikowany przez polską jednostkę notyfikowaną. 

  Trzewiki są wzbogacone w miękką oraz wygodną, przyjazną skórze stopy wyściółkę o higroskopijnych właściwościach, która zawiera filtr z węgla aktywnego mającego właściwości przeciwgrzybiczne, przeciwpotne, antybakteryjne, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się nie tylko suchością i chłodem, ale także neutralnym zapachem. 

  Wysoka jakość łączy się z tęgością H1/2.

  Kupując trzewiki, trzeba posiłkować się numeracją francuską, czyli wybrać rozmiar od 39 do 49. 

  BPPOTQ6LG39

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii