Obuwie bezpieczne POWER-LAKE kat. UK ESD S3 CI SRC

  Indeks: POWER-LAKE35

  U-power

  321.00 zł
  netto

  321.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Obuwie bezpieczne, neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla LAKE

  Obuwie bezpieczne zostało wyprodukowane z materiałów uzyskanych w procesie recyklingu, a także materiałów uzyskanych z odnawialnych źródeł. Taki sposób produkcji jest równoznaczny z neutralnością klimatyczną i równoczesnym zapewnieniem wysokiego poziomu wygody dla użytkownika, a także bezpieczeństwa dla zatrudnionych osób. 

  Marka U-Power znana jest z wysokiej jakości, co jest szczególnie doceniane przez każdego użytkownika. 

  Obuwie jest zgodne z kryteriami zrównoważonego rozwodu, a także poszanowania środowiska, co oznacza zerową emisję CO2.

  Producent zadbał o wzmocnienie zapiętka. 

  Bardzo istotnym elementem jest oddychający podnosek kompozytowy AirToe® Composite wzbogacony w sześcio-otworową perforację wzmocnioną paroprzepuszczalną i “oddychającą” membraną.

  Do stworzenia cholewki zastosowano innowacyjny, bardzo odporny mechanicznie i delikatny materiał syntetyczny Putek® Spider Repet z wysoką zawartością recyklingowanych materiałów, co przekłada się na trwałość i jeszcze wyższą barierę ochronną, zapewniającą równocześnie wodoodporność i oddychalność. 

  Obuwie zostało wyposażone w higroskopijną wyściółkę Wingtex™ 66% materiały recyklingowane – charakteryzuje się oddychalnością. Strukturą przypomina plaster miodu, bez żadnych trudności pochłania wilgoć, która nie dociera do stopy. 

  Bardzo istotna jest trwała oraz bezpieczna podeszwa dwuwarstwowa E-TPU/ PU, wykonana w 100% z odnawialnego źródła.

  Producent zastosował rewolucyjną oraz ergonomiczną wkładkę WOW2 BASF GREEN ESD w 100% powstałą z materiałów wykazujących cechy antyzmęczeniowe (mieszanka opracowana przez BASF, która bez żadnych trudności dopasowuje się do kształtu stóp i odpowiada za bezproblemowe rozłożenie ciężaru, a także absorpcję napięcia, które występuje w trakcie chodzenia, a także długotrwałego stania). To gwarancja maksymalnej wygody oraz redukcja zmęczenia odczuwanego przez użytkownika. 

  Producent zadbał o kompozytową, niemetaliczną wkładkę antyprzebiciowa Save&Flex™ Plus – powstaje ona w 59% z materiałów recyklingowanych. 

  Buty są zaliczane do kategorii UK ESD S3 CI SRC.

  W obuwiu nie znajdują się żadne metalowe wykończenia – to produkt wpisujący się do kategorii METAL FREE.

  Obuwie bezpieczne jest zgodne z wymaganiami normy EN20345, EN61340-5-1.

  POWER-LAKE35

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii