• Nowy

Obuwie bezpieczne POWER-LAKE kat. UK ESD S3 CI SRC

Indeks: POWER-LAKE35

U-power

321.00 zł
netto

321.00 zł
brutto
Rozmiar obuwia
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Obuwie bezpieczne, neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla LAKE

Obuwie bezpieczne zostało wyprodukowane z materiałów uzyskanych w procesie recyklingu, a także materiałów uzyskanych z odnawialnych źródeł. Taki sposób produkcji jest równoznaczny z neutralnością klimatyczną i równoczesnym zapewnieniem wysokiego poziomu wygody dla użytkownika, a także bezpieczeństwa dla zatrudnionych osób. 

Marka U-Power znana jest z wysokiej jakości, co jest szczególnie doceniane przez każdego użytkownika. 

Obuwie jest zgodne z kryteriami zrównoważonego rozwodu, a także poszanowania środowiska, co oznacza zerową emisję CO2.

Producent zadbał o wzmocnienie zapiętka. 

Bardzo istotnym elementem jest oddychający podnosek kompozytowy AirToe® Composite wzbogacony w sześcio-otworową perforację wzmocnioną paroprzepuszczalną i “oddychającą” membraną.

Do stworzenia cholewki zastosowano innowacyjny, bardzo odporny mechanicznie i delikatny materiał syntetyczny Putek® Spider Repet z wysoką zawartością recyklingowanych materiałów, co przekłada się na trwałość i jeszcze wyższą barierę ochronną, zapewniającą równocześnie wodoodporność i oddychalność. 

Obuwie zostało wyposażone w higroskopijną wyściółkę Wingtex™ 66% materiały recyklingowane – charakteryzuje się oddychalnością. Strukturą przypomina plaster miodu, bez żadnych trudności pochłania wilgoć, która nie dociera do stopy. 

Bardzo istotna jest trwała oraz bezpieczna podeszwa dwuwarstwowa E-TPU/ PU, wykonana w 100% z odnawialnego źródła.

Producent zastosował rewolucyjną oraz ergonomiczną wkładkę WOW2 BASF GREEN ESD w 100% powstałą z materiałów wykazujących cechy antyzmęczeniowe (mieszanka opracowana przez BASF, która bez żadnych trudności dopasowuje się do kształtu stóp i odpowiada za bezproblemowe rozłożenie ciężaru, a także absorpcję napięcia, które występuje w trakcie chodzenia, a także długotrwałego stania). To gwarancja maksymalnej wygody oraz redukcja zmęczenia odczuwanego przez użytkownika. 

Producent zadbał o kompozytową, niemetaliczną wkładkę antyprzebiciowa Save&Flex™ Plus – powstaje ona w 59% z materiałów recyklingowanych. 

Buty są zaliczane do kategorii UK ESD S3 CI SRC.

W obuwiu nie znajdują się żadne metalowe wykończenia – to produkt wpisujący się do kategorii METAL FREE.

Obuwie bezpieczne jest zgodne z wymaganiami normy EN20345, EN61340-5-1.

POWER-LAKE35

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii