Urządzenie gaśnicze 2 kg OGSE-2X

  Indeks: OGSE-2X

  OGNIOCHRON

  269.00 zł
  netto

  269.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Urządzenie gaśnicze doskonale sprawdza się w trakcie gaszenia pożarów monitorów komputerowych, sprzętu RTV, a także niewielkich rozdzielni. Gaśnica przyda się również, kiedy płomienie zajmą szafę sterowniczą. 

  Sprzęt jest bardzo wytrzymały, gdyż powstał z dobrej jakości materiałów. Bezszwowy zbiornik stalowy został głęboko tłoczony, dodatkowo wzmocniono go przy pomocy wytrzymałej powłoki lakierniczej. 

  Urządzenie gaśnicze powstało z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów, ale producent zadbał także o wygodę w trakcie używania. Układ wylotowy ma specjalną dyszę, dzięki której środek gaśniczy trafia wprost w źródło pożaru. To właśnie precyzja sprawia, że można uniknąć jakichkolwiek zniszczeń w pomieszczeniu albo w innych sprzętach znajdujących się w pobliżu. 

  Urządzenie gaśnicze zapewnia trwałość, a sama obsługa nie należy do skomplikowanych. Wystarczy kilka ruchów ręką, a następnie zwolnienie blokady i cały pożar zostaje ugaszony w bardzo krótkim czasie. 

  Urządzenie warto mieć zawsze przy sobie w przypadku sytuacji awaryjnych, które są powiązane z używanym sprzętem elektronicznym. 

  Czas pracy urządzenia wynosi 6 sekund. Może być przechowywany w temperaturze od -20°C do +60°C. 

  Na szczególną uwagę zasługuje uchwyt, który znajduje się w zestawie. Jest on używany do mocowania gaśnicy na ścianie. Takie połączenie wpływa na komfort użytkowania i sprawia, że w przypadku ewentualnych awarii można szybko skorzystać z potrzebnego sprzętu. Urządzenie gaśnicze uzyskało pozytywną opinię Katedry Techniki Pożarniczej nr RN-3/653/48/99/3220. Sprzęt spotkał się z pozytywnym odbiorem w SGSP w Warszawie oraz uzyskał dobrą opinię CNOBP nr DC/702/1611/99.

  Producent wziął pod uwagę najwyższe wymagania europejskiej normy PN-EN3, w której przestrzegano certyfikowanego systemu jakości ISO 900. 

  OGSE-2X

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii