Półmaska filtrująca serii Comfort FFP2V 3M 9322 G3+ Aura™

    Indeks: 3M-MAS-P2-9322G3

    3M

    13.00 zł
    netto

    13.00 zł
    brutto
    Ilość
    Produkt dostępny na zamówienie

    Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

    Półmaska filtrująca Aura™ 9322+Gen3 jest typu FFP2 NR D, co oznacza, że zapewnia ochronę przed pyłami, mgłami oraz ma zakres użytku do 12 razy NDS (Najwyższej Dopuszczalnej Stężenia). Jest wyposażona w taśmy nagłowia, które równomiernie rozkładają nacisk na głowę, oraz piankę uszczelniającą w części nosowej wykonaną z materiału chłonącego pot.

    Wykorzystuje zaawansowany elektretowy materiał filtru 3M™, który zapewnia skuteczną filtrację przy niskim oporze oddychania. Posiada zawór 3M™ Cool Flow Comfort Valve, który ułatwia odprowadzanie wydychanego, gorącego powietrza, co zwiększa komfort użytkownika.

    Półmaska ta doskonale dopasowuje się do różnych wymiarów twarzy, co pozwala na większą swobodę ruchu twarzy podczas mówienia. Jej trójpanelowa konstrukcja oraz miękka wewnętrzna siatka wyściełająca zapewniają optymalną wygodę i ułatwiają komunikację, co czyni ją bardziej praktyczną od standardowych półmasek kopułowych.

    Ponadto, można łatwo dopasować ją do okularów lub gogli. Półmaski są pakowane indywidualnie w celu uniknięcia zanieczyszczenia podczas składowania. Zazwyczaj dostępne są w małych opakowaniach zawierających 10 sztuk. Produkt spełnia wymagania normy EN149.


    Sprzedawane po 10 szt.
    Podana cena za szt.

    3M-MAS-P2-9322G3

    Opis

    Normy:
    EN149
    Kat. ochrony:
    III

    Specyficzne kody

    Powiązane produkty

    Inne produkty z tej kategorii