Aparat wężowy sprężonego powietrza typu VEGA RES-4G

  Indeks: RN-AWSP-RES-4G

  RESIN

  2.095.00 zł
  netto

  2 095.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Aparat wężowy ma hełm dedykowany do pracy przy obróbce strumieniowo-ściernej. Najwyższa jakość jest uwarunkowana zastosowaniem nauszników przeciwhałasowych oznaczonych jako „O/H”. 

  Optymalna temperatura w trakcie użytkowania waha się od -10C do +35C.

  Prezentowany model jest dedykowany do śrutowania – ma oznaczenie „G”. 

  Producent gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki zaprojektowaniu i wykonaniu z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Warto zauważyć, że sprzęt jest poddawany rygorystycznej kontroli jakości na podstawie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. 

  Korzystając z normy PN-EN 14594 dowiadujemy się, że w zestawie z hełmem musi występować układ regulujący ilość dopływającego powietrza oddechowego bądź klimatyzator regulujący temperaturę powietrza oddechowego – to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu.  

  Aparat wężowy sprężonego powietrza jest dedykowany do pracy na stanowiskach zajmujących się obróbką strumieniowo-ścierną, znanej jako piaskowanie oraz śrutowania. 

  Prezentowany hełm został wyposażony we wskaźnik przepływu powietrza oddechowego. 

  Aparat wężowy jest zgodny z wymaganiami bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zawartymi w dyrektywie 89/686/EWG/rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 21 grudnia 2005 r. w sprawie wymagań zasadniczych dla środków ochrony indywidualnej (Dz. U. Nr 259, poz. 2173).

  RN-AWSP-RES-4G

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii