Kaptur ucieczkowy Honeywell OPENGO z filtrem ABEK1 P3

  Indeks: HW-KAP-OPENGO

  HONEYWELL

  1.140.00 zł
  netto

  1 140.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Kaptur ucieczkowy jest wygodny i zapewnia doskonałą ochronę, dzięki czemu jest stosowany w trakcie ewakuacji, a także ucieczki przed ogniem i innymi toksycznymi oparami przemysłowymi, które są w stanie znacząco pogorszyć stan zdrowia. 

  Prezentowany model jest prosty i szybki w obsłudze, co jest bardzo ważne w przypadku zmagania się z awaryjnymi sytuacjami. Zatyczki filtrów są usuwane w pełni automatycznie, dzięki czemu kaptur można nosić od razu po wyciągnięciu go z opakowania. W chwili ratowania życia liczy się każda sekunda, dlatego szybka obsługa jest szczególnie istotna. 

  W kapturze znajdują się silikonowo uszczelnienia występujące w okolicy szyi – to bardzo ważny element. 

  Kaptur ma jaskrawy kolor, dodatkowo producent zastosował taśmy odblaskowe, które umieścił po bokach, co umożliwia lepszą widoczność osobom biorącym udział w akcjach ratunkowych. 

  Od założenia kaptura użytkownik uzyskuje 15 minutowe zabezpieczenie przed niebezpiecznymi gazami pożarowymi, dymem, a także cząstkami. 

  Producent wyposażył prezentowany model w dwie taśmy elastyczne, dzięki czemu kaptur bez żadnych problemów dopasowuje się do kształtu twarzy i doskonale chroni drogi oddechowe i inne części ciała.

  Użyty zawór wydechowy odpowiada za zmniejszenie ciepła wytwarzanego w środku maski podczas oddychania. 

  Kaptur ma panoramiczny wizjer, który został dodatkowo powleczony odporną na zaparowanie powłoką, co gwarantuje doskonałą widoczność w trakcie edukacji. 

  Kaptur może być używany przez wiele lat, jednak po 8 latach, liczonych od dnia produkcji, trzeba wymienić filtr. To działanie wydłuża okres przydatności do użytku, czyli kaptur ma zdecydowanie dłuższą żywotność niż inne modele dostępne na rynku. Na filtrze znajduje się nadruk, dzięki czemu bez większych problemów można sprawdzić datę ważności. 

  Kaptur został umieszczony w lekkiej i poręcznej torbie, dzięki czemu można go nosić na kilka sposobów: na pasku, z wykorzystaniem pasa naramiennego, klipsa krokodylkowego albo klipsa do pasa. 

  Kaptur ucieczkowy jest zgodny z wymaganiami normy EN403.

  PRDUKT POD ZAMÓWIENIE, CZAS OCZEKIWANIA OKOŁO 3-4 TYG.

  HW-KAP-OPENGO

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii