Spodnie ochronne do pasa LH-TANZO-T

  Indeks: LH-TANZO-TBY46

  LEBER & HOLLMAN

  100.00 zł
  netto

  100.00 zł
  brutto
  Kolor
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Spodnie ochronne zostały uszyte z najlepszej jakości poliestru, który stanowi aż 65% składu. Pozostałe 35% to bawełna o gramaturze 270 g/m².

  Bezpieczeństwo i atrakcyjny wygląd spodni zostały uwarunkowane przez dodatek wstawek wykonanych z kontrastowego materiału. W jego przypadku również zastosowano proporcję 65% poliestru oraz 35% bawełny o gramaturze 195 g/m².

  Spodnie ochronne prezentują się bardzo atrakcyjnie, ale na szczególną uwagę zasługuje ich funkcjonalność. Znajdują się w nich trzy boczne kieszenie, gdzie jedna z nich może zostać zapięta przy pomocy suwaka (nic nie wypada). 

  W tylnej części spodni również naszyto dwie pojemne kieszonki – można zapiąć je na rzep. 

  Spodnie ochronne do pasa LH-TANZO-T sprawdzają się zarówno w trakcie wykonywania czynności zawodowych, jak i prac w obrębie domu. Spora ilość kieszeni na pewno ułatwi działania, a specjalna kieszonka przeznaczona na telefon komórkowy umożliwi odbieranie rozmów bez względu na aktualną lokalizację. 

  Na szczególną uwagę zasługują gumy, które znajdują się w pasie. To rozwiązanie zapewnia maksymalną wygodę i pozwala nosić spodnie zarówno panom o szczupłej sylwetce, jak i nieco okrąglejszych kształtach. Spodnie dopasowują się do sylwetki, nie odciskają się w pasie, czyli nawet w trakcie wielogodzinnego użytkowania, nie pojawia się nawet najmniejszy dyskomfort. 

  Prezentowany model spodni ochronnych ma wiele dodatków, które przekładają się na zdecydowanie większy komfort w trakcie noszenia. Na stopień wygody wpływa końcówka wykorzystywana do przypinania kluczy oczy pętelki pozwalające doczepić więcej dodatków. 

  Z kolei zastosowane kieszenie, które służą do wkładania nakolanników ochronnych KING BEE, zwiększają komfort w przypadku osób pracujących na kolanach (budowlańcy, spawacze czy stolarze). 

  Spodnie ochronne prezentują się bardzo atrakcyjnie i zwracają uwagę intensywnymi kolorami. Modne połączenia sprawiają, że można wyglądać atrakcyjnie bez względu na wykonywane czynności.

  Rozmiary zaczynają się na 46, a kończą na 60.

  LH-TANZO-TBY46

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii