Spodnie ochronne do pasa rybaczki HARVER-R

  Indeks: HARVER-RWSS

  LEBER & HOLLMAN

  116.00 zł
  netto

  116.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Kolor
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Spodnie ochronne do pasa powstają z dobrej jakości, wytrzymałej tkaniny, do której produkcji zastosowano 65% poliester oraz 35% bawełnę. Gramatura wynosi 300 g/m².

  Producent zadbał o wyposażenie spodni w przydatne kieszenie – cztery z nich znajdują się po bokach, a wśród nich dwie doszywane, które świetnie sprawdzają się do przechowywania narzędzi. Dwie kieszenie znajdują się z tyłu, gdzie jedna z nich zapinana jest na rzep. Kieszenie są zlokalizowane również na nogawkach i można je wykorzystać do włożenia telefonu komórkowego czy narzędzi. To dodatki, które podnoszą komfort odczuwany w trakcie noszenia. 

  Spodnie ochronne zapinają się przy pomocy guzików oraz zamka błyskawicznego.

  Cennym dodatkiem jest końcówka dedykowana do przypinania kluczy. 

  Zanim spodnie zostaną wprowadzone do sprzedaży, są sprawdzone pod względem szkodliwych dla zdrowia substancji, takie działanie jest zgodne ze  standardami OEKO-TEX® Standard 100.

  Producent wyposażył model w kieszenie znajdujące się na kolanach dedykowane na wkładki nakolannikowe KING BEE – zapina się je na rzep. 

  Dzięki wprowadzeniu odblaskowych elementów zapewniona zostaje doskonała widoczność, czyli spodnie można nosić również po zapadnięciu zmroku. To gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa. 

  HARVER-RWSS

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii