Buty bezpieczne LITER COFRA  ESD S3 SRC

  Indeks: BRC-LITER43

  COFRA

  313.00 zł
  netto

  313.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Buty bezpieczne powstały ze skóry wodoodpornej, która zapewnia komfortowe chodzenie bez względu na warunki atmosferyczne panujące na placu budowy, na hali produkcyjnej, w warsztacie czy innym miejscu. 

  Obuwie dostępne jest w rozmiarach od 35 do 48, dlatego mogą je nosić zarówno panie, jak i panowie. 

  Buty bezpieczne zaliczane są do kategorii ESD S3 SRC. 

  Na szczególną uwagę zasługuje wyściółka SANDY DRY®, która powstaje z tkaniny poliestrowej. To materiał trwały, znany z antybakteryjnych właściwości, dzięki czemu w trakcie noszenia zminimalizowane zostaje ryzyko pojawienia się chorób o podłożu bakteryjnym (na przykład grzybicy). 

  Buty bezpieczne oddychają, czyli użytkownicy unikają nieprzyjemnego uczucia wilgoci nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia. Wilgoć ze środka jest pochłaniana oraz uwalniana na zewnątrz. Na szczególną uwagę zasługuje odporność całego buta na ścieranie, dzięki czemu mogą być noszone przez wiele miesięcy i cały czas prezentują się atrakcyjnie i doskonale chronią stopy. 

  Producent zadbał także o zastosowanie najlepszej jakości materiałów w trakcie produkcji wkładki. Jest ona anatomiczna oraz antystatyczna, komfort jest związany ze wzbogaceniem wkładki w specjalne otwory ułatwiające oddychanie. Materiał jest miękki i działa antybakteryjnie. Stopa pozostaje sucha w każdych warunkach atmosferycznych, dlatego prezentowane  buty bezpieczne mogą być noszone przez cały rok. 

  Do wykonania podeszwy zastosowano poliuretan/ TPU z wkładką POLY-GREEN. Wkładce przypisuje się niską rezystencję elektryczną, dzięki czemu obuwie można wykorzystywać w wielu miejscach pracy. 

  Producent zadbał o zastosowanie stalowego podnoska oraz niemetalowej płyty APT. Na szczególną uwagę zasługuje zero perforacji w trakcie nadepnięcia na gwóźdź, którego średnica ma 3 mm i niski opór elektryczny. 

  Buty bezpieczne spełniają warunki normy EN20345.

  Produkt pod zamówienie.

  BRC-LITER43

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii