Rękawice nitrylowe bezpudrowe RNITRIO-BLUX

  Rękawice nitrylowe bezpudrowe RNITRIO-BLUX

  Indeks: RNITRIO-BLUXM

  Raw-Pol R.E.I.S.

  24.00 zł
  netto

  24.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Rękawice nitrylowe RNITRIO-BLUX w kolorze niebieskim wersja bezpudrowa. Uniwersalny kształt powoduje, że pasują na prawą i lewą rękę. Atutem rękawic jest fakt, że są one teksturowane, co zapobiega wyślizgiwaniu się trzymanych w dłoni przedmiotów i ułatwia chwytność, zapewniając bardzo dobre czucie. Idealnie nadają się do skomplikowanych manipulacji. Rękawice polecane do prac w gospodarstwach domowych, salonach tatuażu, kosmetycznych, fryzjerskich, jak również w warsztatach i lakierniach samochodowych. Dzięki możliwości bezpiecznego kontaktu z żywnością dedykowane dla przemysłu spożywczego, lecznictwa, laboratoriów.
  Rękawice pakowane po 100 szt. w opakowaniu.

  Rękawice jednorazowe- doskonałe zabezpieczenie w każdej pracy

  Rękawice jednorazowe są używane do wykonywania obowiązków w wielu zakładach pracy, gdyż podnoszą odczuwany komfort i jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo. Rękawice nitrylowe i rękawice lateksowe to dwa najpopularniejsze rodzaje, które należy dopasować do charakteru pracy i warunków panujących w zakładzie. Rękawice winylowe przydają się w trudnych warunkach i wymagających warunkach. Dobrej jakości rękawice jednorazowe muszą powstawać zgodnie z szeregiem norm. 

  Jakie normy spełniają rękawice jednorazowe?

  Rękawice jednorazowe nitrylowe czy rękawice jednorazowe lateksowe muszą zostać dopasowane do branży, w której są wykorzystywane. W pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na oznakowanie i atesty, jakie uzyskały. Rękawice jednorazowe powinny być zgodne z normą:

  EN 455-1 – to informacja o braku otworów, które umożliwiają przepuszczanie patogenów, czyli bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów, 

  EN 455-2 – to informacja o zapewnieniu odpowiedniej rozciągliwości oraz odporności na rozrywanie, 

  EN 455-3 – rękawice jednorazowe uzyskały pozytywną ocenę biologiczną, a oznakowanie opakowania odpowiada testom, 

  EN 455-4 – to potwierdzenie trwałości. 

  Jeśli rękawice nitrylowe czy model lateksowy spełniają wszystkie cztery części normy EN 455 to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa. 

  Rękawice jednorazowe oznaczone skrótem AQL  oznaczają Limit Akceptowalnej Jakości, który informuje o ilości mikrodziur występujących w materiale rękawic. Aby uzyskać rzetelny wynik, przeprowadzany jest test wodny. Dobrej jakości rękawice jednorazowe mają stopień AQL minimum 1.5 – to model szczelny i nieprzepuszczający bakterii oraz wirusów. Rękawice diagnostyczne ze względu na charakter wykonywanej pracy muszą zapewniać zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa. Im niższe AQL, tym szczelniejszy produkt, dlatego rękawice nitrylowe czy lateksowe z AQL 1.0 są lepsze niż AQL 1.5. 

  Rękawice jednorazowe powstają z różnorodnych materiałów, co przekłada się nie tylko na poziom zabezpieczenia, ale także na komfort odczuwany w trakcie wykonywania pracy.

  RNITRIO-BLUXM

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii