Rękawice jednorazowe nitrylowe Ansell Touchntuff 93-250 czarne

  Rękawice jednorazowe nitrylowe Ansell Touchntuff 93-250 GRIP czarne

  Indeks: 93-250S

  ANSELL

  123.00 zł
  netto

  123.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  93-250 Ansell to rękawice używane w trakcie chwytania suchych, mokrych, a nawet zaolejonych przedmiotów. To ulga dla dłoni oraz rąk, które nie są narażone na szkodliwe działanie substancji czy cieczy. Można uniknąć sporego dyskomfortu. Warto wspomnieć także o większej sprawności manualnej, bezpieczeństwie oraz wydajności w trakcie wykonywanej pracy.
  Do produkcji rękawic zastosowano delikatny, trwały i przede wszystkim niezawodny materiał, który dopasowuje się do rozmiaru dłoni. Wiąże się to z wygodą bez względu na okres ich używania. Kluczowe znaczenie odgrywa odporność na przebicia, która trzykrotnie przewyższa rękawice jednorazowe wykonane z PCW albo lateksu. Na uwagę zasługuje brak rozciągania nawet w trakcie regularnego wkładania oraz ściągania.
  Rękawiczkom nie szkodzą substancje chemiczne wykorzystywane w przemyśle, dzięki czemu chronią dłonie i ręce zdecydowanie lepiej niż produkty jednorazowe. W procesach produkcji nie wykorzystuje się białka, które można spotkać w gumie naturalnej. To celowe działanie, które pozwala uniknąć reakcji alergicznych i uczuleniowych pojawiających się na skórze. Powierzchnia kontaktowa nie zostaje zanieczyszczona przez silikon.
  Rękawice Ansell 1.5 AQL to uniwersalny wybór, który można wykorzystać w wielu pracach i czynnościach. Przede wszystkim stosuje się je w trakcie wymiany płynów, filtrów i olejów, które wymagają ochrony dłoni. Sprawdzają się także na rynku wtórnym motoryzacji i przy naprawie silników, a także przekładni. Warto je zakładać przy testowaniu różnorodnych cieczy, przyrządów i narzędzi, konserwacji, dostawach i transporcie dóbr. Rękawice zapewniają ochronę w trakcie usuwania wycieków, przenoszenia zarówno cieczy, jak i substancji stałych oraz pobierania próbek.
  W jednym opakowaniu znajduje się 100 sztuk, a rękawiczki dostępne są w rozmiarach od XS do maksymalnie XL.

  TOWAR POD ZAMÓWINIE

  93-250S

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii