Rękawice nitrylowe, bezpudrowe SEMPERGUARD SAPPHIRE

  Indeks: SAPPHIRES

  SEMPERIT

  65.00 zł
  netto

  65.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Rękawice nitrylowe to dobrej jakości produkt wykonany zgodnie z wymagającymi normami. W trakcie produkcji zastosowano kauczuk butadienowo-nitrylowego (NBR). Prezentowany model jest nie tylko trwały, ale jednocześnie doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni. Cenne właściwości oraz przyjemne wrażenia w trakcie noszenia przypominają rękawice wykonane z naturalnego lateksu.

   Doskonała ochrona jest uwarunkowana przede wszystkim optymalną grubością ścianki. W trakcie mierzenia podwójnej warstwy na obszarze dłoni wyszło, że rękawice muszą mieć minimum 0,10 mm. 

  Przy wykonywaniu obowiązków zawodowych użytkownicy wskazują na wysoką wrażliwość dotykową połączoną z najlepszą ochroną przed chorobami, zakażeniami i niebezpiecznymi substancjami. 

  Rękawice zabezpieczają wrażliwą skórę alergików typu I. Prezentowany model może mieć kontakt z żywnością, gdyż rękawiczki uzyskały wymagane atesty. 

  Rękawice nitrylowe nie mają pudru, plastydów, protein lateksu, producent zadbał także o wyeliminowanie ftalanów. Na uwagę zasługują chropowate końcówki znajdujące się na palcach – to gwarancja stabilnego uchwytu w wilgotnym środowisku. 

  Rękawice można nosić zarówno na prawej, jak i na lewej ręce. 

  Dostępny jest rozmiar S, M, L oraz XL.

  W przypadku mniejszych rozmiarów (S, M, L) można nabyć opakowania po 200 sztuk, a z kolei w przypadku rozmiaru XL w jednym pudełku znajduje się 180 sztuk. 

  Rękawice mają kolor lawendowo-niebieski. 

  Długość rękawic to 240 mm. 

  Prezentowany model uzyskał szczelność/rozrywanie na poziomie AQL 1,5/6N.

  Rękawice cieszą się ogromną popularnością w przypadku wielu profesji czy prac. 

  To środek ochrony osobistej, który warto mieć przy sobie. 

  Od momentu wyprodukowania rękawice mogą być używane przez okres nieprzekraczający 3 lat. 

  To produkt marki Semperit/Sempermed.

  W trakcie produkcji przestrzegano wymagań normy EN 374-2 oraz EN 374-3.

  Producent zadbał o dobrą jakość i wytrzymałość oraz niepodważalną ochronę, dlatego strona zewnętrza jest teksturowana, a od środka rękawic nie zastosowano dodatku pudru. 

  SAPPHIRES

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii