• Nowy

Bezdotykowy podajnik ręczników papierowych MERIDA AMADEUS SILKY BLACK

Indeks: HME-AMAD-POD

Merida

617.00 zł
netto

617.00 zł
brutto
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Bezdotykowy automatyczny podajnik ręczników został wyprodukowany z tworzywa ABS i wzbogacony w jedwabiście matową powierzchnię. 

Producent wzbogacił produkt o diodowy wskaźnik stanu urządzenia, znajdujący się w dolnej części podajnika. Światełko niebieskie to sygnał, że urządzenie jest gotowe do pracy. Jeżeli światełko zmieni kolor na czerwony i będzie pojawiało się co 5 sekund to znak, że urządzenie ma słabe baterie. Jeżeli świeci ono stale na czerwono to znak, że w środku zakleszczył się papier. 

Trzeba zaznaczyć, że urządzenie działa w pełni automatycznie, a podawanie ręcznika odbywa się w pełni automatycznie, jest bezdotykowe. 

Zasilacz znajduje się w środku urządzenia, a dokładnie w miejscu kasety na baterie (trzeba go nabyć oddzielnie). Do jego zasilenia używa się 4 bakterii alkaicznych R20 albo zasilacza sieciowego. 

Do produkcji podajnika zastosowano wysokiej jakości tworzywo ABS, co przekłada się na jego trwałość i maksymalny komfort w trakcie użytkowania.

Klucz służy do otwierania oraz zamykania urządzenia. 

Monitorowanie ilości ręcznika jest możliwe, dzięki transparentnemu okienku.

4 przełączniki znajdujące się na panelu sterującym wykorzystano do zaprogramowania pracy urządzenia. 

Zakładanie nowej rolki papieru nie wymaga dużych nakładów pracy. Wystarczy zastosować wewnętrzny przycisk AUTO FEED, który umożliwia automatyczne nawinięcia papieru na rolki.

Automatyczny podajnik jest dostępny w następujących wymiarach: 

39 cm/27,5 cm/22,5 cm

Pod zamówienie. 

HME-AMAD-POD

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii