Trzewiki bezpieczne BRWINSON-T kat. S3 SRC

  Indeks: BRWINSON-T39

  Raw-Pol R.E.I.S.

  119.00 zł
  netto

  119.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Obuwie bezpieczne powstało ze skóry nubuk, która znana jest z wytrzymałości i doskonałych efektów estetycznych. Prezentowane trzewiki sięgają za kostkę, co wpływa na komfort chodzenia oraz pozwala uniknąć kontuzji i nadwyrężenia stawu skokowego. 

  Bardzo ważnym elementem jest antypoślizgowa podeszwa, która jednocześnie jest odporna na wszelkiego rodzaju oleje. Do wykonania podeszwy zastosowano gumę oraz poliuretan. 

  Buty bezpieczne BRWINSON-T kat. S3 SRC charakteryzują się skuteczną absorpcją uderzeń pod piętą. Zastosowano także stalową wkładkę chroniącą stopę przed nakłuciem, którego maksymalny nacisk wynosi 1100 N. Na uwagę zasługuje także stalowy podnosek zapewniający bezpieczeństwo w trakcie uderzeń z energią 200 J. Trzewiki nie zniszczą się także przy zgnieceniach mających maksymalnie 15 kN. 

  Buty ochronne oprócz zastosowania cennych materiałów i atrakcyjnego wyglądu łączą w sobie także wytrzymałość. Wykorzystano gumowe oblanie, dzięki czemu w trakcie noszenia można uniknąć ścierania się czubków trzewików (po kontakcie z podłożem). 

  W bocznej części butów naszyto elementy odblaskowe, które odgrywają dużą rolę w kwestii bezpieczeństwa. 

  Trzewiki zaliczają się do kategorii S3 SRC i spełniają bardzo wymagające zasady, które dotyczą norm EN20345 oraz EN20344

  Rozmiary zaczynają się od 39, a największe dostępne buty to 47.

  BRWINSON-T39

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii