Trzewiki zawodowe bez podnoska PPO 016 kat. O1 FO SRC

  Indeks: BPPOT01639

  STRZELCE OPOLSKIE

  185.00 zł
  netto

  185.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Trzewiki zawodowe bez podnoska są bezpieczne i wytrzymałe. Do produkcji podeszwy dwuwarstwowej zastosowano materiał PU/TPU. 

  Wierzch obuwia powstał z dobrej jakości naturalnej skóry bydlęcej. 

  Konstrukcja podeszwy doskonale zabezpiecza skórę przed zniszczeniem. Cała powierzchnia nie rysuje się i nawet w trakcie regularnego użytkowania prezentuje się bardzo atrakcyjnie. 

  Na uwagę zasługuje giętkość oraz elastyczność, także przy noszeniu w niskich temperaturach. 

  Trzewiki zawodowe są lekkie, wytrzymałe oraz trwałe. Zapewniają komfort w trakcie chodzenia, gdyż nierówności znajdujące się na podłożu nie są tak mocno odczuwane. 

  Buty nie ścierają się, a dobrej jakości materiał chroni także przed pęknięciem i przecięciem. Na uwagę zasługuje ochrona przed pogłębiającymi się rysami, które stanowią skutek uboczny mechanicznego uszkodzenia podeszwy. 

  Producent zadbał o absorpcję energii w części piętowej. 

  Czubek podeszwy został dodatkowo urzeźbiony, co sprawia, że ryzyko poślizgnięcia się w trakcie pracy czy na trudnym terenie jest stosunkowo małe. 

  Do wykończenia kołnierza oraz języka wykorzystano miękką piankę. 

  Cholewki powstały z nici znanych z wytrzymałości na zrywanie, są one także odporne na szkodliwy wpływ kwasów, alkalii, rozpuszczalników organicznych i solanek, stąd mogą być używane w najbardziej wymagających zakładach pracy. 

  Na uwagę zasługują także właściwości higieniczne obuwia. Skóra może cały czas oddychać, a nadmiar potu jest sprawnie usuwany. 

  Producent zadbał o dodanie higroskopijnej wyściółki, która ma działanie przeciwpotne. Wkładkę można wyciągać i ponownie wkładać. 

  Trzewiki zawodowe wykazują właściwości antyelektrostatyczne. 

  Na uwagę zasługuje wysoka cholewka stanowiąca doskonałe zabezpieczenie dla całej nogi. To nie tylko gwarancja wygody w trakcie chodzenia, ale jednocześnie zminimalizowanie ryzyka skręcenia kostki. 

  Obuwie zaliczane jest do kategorii O1 FO SRC.

  Prezentowany produkt jest zgodny z wymaganiami normy EN20347. 

  BPPOT01639

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii