Trzewiki bezpieczne S1P SRC PPO 673

  Indeks: BPPOT67339

  STRZELCE OPOLSKIE

  257.00 zł
  netto

  257.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Trzewiki bezpieczne mają właściwości antyelektrostatyczne, stalowe podnoski oraz niemetalową wkładkę antyprzebiciową, co daje gwarancję bezpieczeństwa w trakcie pracy. 

  Do uszycia cholewki zastosowano skóry nubukowe o wysokim współczynniku przepuszczalności pary wodnej. 

  Obuwie jest wytrzymałe i zabezpiecza stopę przed mechanicznymi uszkodzeniami. 

  Na uwagę zasługuje oddychająca podszewka Solar Spezial® o strukturze 3D z otworkami powietrznymi. W taki sposób producent zagwarantował komfort w trakcie chodzenia i wielogodzinnej pracy. Właściwa cyrkulacja powietrza i bezustanne odprowadzanie pary wodnej. 

  Podeszwa jest dwuwarstwowa (wykonana z wytrzymałego tworzywa PU/TPU), a do produkcji bieżnika zastosowano lity transparentny poliuretan termoplastyczny.

  Międzypodeszwa powstała ze spienionego poliuretanu komórkowego. Obuwie ma podeszwę odporną na oleje, benzynę oraz pozostałe rozpuszczalniki organiczne wykorzystywane w różnorodnych zakładach pracy. 

  Trzewiki bezpieczne są wytrzymałe, a w trakcie chodzenia użytkownik nie czuje nierówności występujących na podłożu. 

  Metalowy podnosek stanowi najlepsze zabezpieczenie przed uderzeniami z energią do 200J. 

  Z kolei zastosowana niemetalowa wkładka antyprzebiciowa zabezpiecza przed przekłuciem od podłoża z siłą nieprzekraczającą 1100 N. 

  Doskonała jakość wykorzystanych materiałów, odpowiednia konstrukcja, a także wstawki wykonane z oddychającego materiału to gwarancja wentylacji oraz higieniczności. 

  Trzewiki mają miękką wyściółkę Air Plus, która jest przyjazna dla skóry, higroskopijna, zapewnia komfort w trakcie noszenia i przypisuje się jej właściwości przeciwpotne. 

  Obuwie jest zaliczane do kategorii S1P SRC.

  Trzewiki są zgodne z wymaganiami normy EN20345, EN20344. 

  BPPOT67339

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii