Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Artykuły medyczne

Artykuły medyczne

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Artykuły medyczne i BHP

W medycynie bardzo ważne są higiena i sterylność. W dziale artykułów medycznych proponujemy Państwu szereg rodzaj produktów. Między innymi: rękawice medyczne, chirurgiczne, rękawice lateksowe, nitrylowe, pudrowe i bezpudrowe. Możecie Państwo dobrać te artykuły idealnie do swoich potrzeb. W ofercie tej znajduje się szereg produktów medycznych stosowanych w stomatologii, takie jak wkłady do spluwaczek, ochraniacze na zagłówki serwety stomatologiczne oraz ochronę innego zastosowania.

Pewne branże narzucają konieczność wyposażenia w specjalistyczne oprzyrządowanie oraz materiały. Znaleźć można tu podkłady medyczne oraz pełną ofertę rękawiczek specjalistycznych, gospodarczych i medycznych. Wszystko co oferujemy w tej zakładce znajdzie pewne zastosowanie w swego rodzaju „delikatnych”specjalizacjach. Tam gdzie sterylność i higiena, a właściwie ich brak mogą być kłopotliwe naturalnym odruchem powinno być sięganie po odpowiednie środki higieniczne dostępne w naszej ofercie, które pozwolą zabezpieczyć i ochronić zdrowie zarówno wykonującego zabieg kosmetyczny czy stomatologiczny, jak i potencjalnego klienta czy pacjenta. Artykuły medyczne z tej zakładki znajdą swe zastosowanie w laboratoriach, studiach piercingu, studiach tatuażu, gabinetach stomatologicznych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych. 

Pierwsza pomoc - profesjonalne wyposażenie

Istnieje wiele produktów niezbędnych dla bezpieczeństwa współczesnej medycyny ratunkowej. Do tej grupy z pewnością należy koc termiczny, będący podstawowym elementem wyposażenia każdej apteczki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami zawartymi w zakładce.

Artykuły medyczne są zdecydowanie bardzo ważnym działem naszego sklepu ze względu na swoje zastosowanie. Jak wiadomo medycyna zakłada oczywiście możliwie jak największą sterylność przy wykonywaniu jakichkolwiek zabiegów. Z tego też powodu istotne jest, aby zaopatrzyć się w odpowiednie do tego celu produkty medyczne i akcesoria. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór rękawic – dysponujemy nitrylowymi, lateksowymi, pudrowymi lub też bezpudrowymi.

Rękawice bezpudrowe sprawdzą się szczególnie w przypadku alergików, ponieważ produkowane są z naturalnego lateksu. Fakt, że są dość cienkie, pozwala na maksimum wrażliwości dotyku przy jednoczesnym komforcie i ochronie przed zakażeniami. Dzięki chropowatym końcówkom na palce zapewniają pewny chwyt nawet w wilgotnym środowisku. Artykuły medyczne to także chociażby koce ratunkowe. Służą one do ochrony przed zimnem spowodowanym hipotermią lub ogólnym wychłodzeniem organizmu oraz pomagają w przypadku przegrzania z powodu udaru cieplnego czy też słonecznego. Koce takie zmniejszają także utratę ciepła organizmu w wyniku parowania wody.