Polecane produkty

Polecane produkty

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-20 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Polecane produkty BHP - najwyższa jakość

Samo zagadnienie BHP stanowi ogromny obszar. Począwszy od szkoleń, których przeprowadzenia jest obowiązkiem pracodawcy, do przestrzegania zawartych w nich zasad przez pracownika. Celem szkoleń jest przygotowanie pracowników do korzystania z maszyn i urządzeń wykorzystywanych w trakcie pracy oraz do stosowania środków ochrony indywidualnej oraz odzież i obuwia roboczego, których bardzo szeroki asortyment znajdą Państwo w naszej hurtowni.
Z szerokiej gamy naszych produktów szczególnie polecamy:

  • rękawice robocze i ochronne, ze szczególnym uwzględnieniem rękawic powlekanych, które w zależności od materiału doskonale dopasowują się do dłoni oraz sprawdzają się podczas wykonywania wszelkiego rodzaju  pracach manualnych.  Dodatkową zaletą tych rękawic jest odporność mechaniczna na ścieranie i rozdarcie,
  • buty ochronne i robocze, trwałe i solidne, z wysokiej jakości materiałów. Kilka podgrup obuwia zapewni odpowiedni dobór wg potrzeb z uwzględnieniem odpowiednich fasonów – trzewiki, półbuty, sandały, gumowce, buty profilowane. Oferowane przez nas obuwie poprzez wyposażenie w różnego rodzaju elementy chroni przed urazami i zapewnia bezpieczne poruszanie się w każdych warunkach,
  • odzież ochronna i robocza – kombinezony, kurtki, spodnie, koszule, czapki to tylko część artykułów w tej kategorii. Wszystkie wysokiej jakości, polecane do prac w różnych branżach i okolicznościach, również tych atmosferycznych.
  • ochrona głowy to kaski i hełmy oraz akcesoria niezbędne wszędzie tam gdzie wystąpić mogą urazy głowy spowodowane przez wystające elementy, spadające przedmioty i inne zagrożenia. Niezbędne także przy pracach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Tak naprawdę nie znajdziecie Państwo u nas produktów niegodnych polecenia. Wszystkie one zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy. Zachęcamy o szczegółowego przeanalizowania naszej oferty.