Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Półmaski jednorazowe przeciwpyłowe, z filtrem węglowym

Najlepsze maski jednorazowe

Oferowane w naszym sklepie internetowym jednorazowe półmaski przeciwpyłowe to jedna z najtańszych form ochrony dróg oddechowych. Zaleca się je stosować tam, gdzie potrzeba ochrony nie jest częsta i konieczność przebywania w oddechowej maseczce jest chwilowa. Produkty te skutecznie chronią przed wdychaniem pyłów i oparów. Są lekkie i niezwykle proste w użytkowaniu.

Półmaski przeciwpyłowe - kiedy warto je kupić?

Oddechowa maska z filtrem węglowym stanowi ochronę przed zagrożeniami biologicznymi i ma zastosowanie przy nieprzyjemnym zapachu. Pozostałe półmaski przeciwpyłowe doskonale sprawdzają się przy substancjach drażniących, pyłach, gazach i w pomieszczeniach zapylonych. W zależności od poziomu zapylenia (P1, P2, P3) oferujemy produkty z zaworkami V oraz bez nich. Półmaski przeciwpyłowe stosowane są w rolnictwie, przemyśle spożywczym, górniczym, hutniczym, chemicznym, budownictwie oraz przy obróbce drewna. To skuteczna ochrona dróg oddechowych, wykorzystywana także w niskich temperaturach. Półmaski przeciwpyłowe można z łatwością dopasować do kształtu twarzy. Wygodne gumki oraz umiejscowiona na wysokości nosa klamra zapewniają ścisłe przyleganie maski oraz komfort w trakcie jej noszenia. Dostępne w ofercie naszej hurtowni półmaski przeciwpyłowe nie powodują podrażnień. Wykonano je z delikatnej, przyjemnej w dotyku włókniny. Wiele modeli dodatkowo wyposażono w gąbkę, której zadaniem jest zabezpieczenie twarzy przed odgnieceniem, zwiększenie wygody i zapobieganie parowaniu.

Półmaski przeciwpyłowe z zaworkiem lub bez

Wybierając model z zaworem wydechowym, możemy liczyć na zmniejszenie oporu powietrza w trakcie oddychania, a także lepsze odprowadzanie wilgoci i ciepła. Wyposażone w zaworek półmaski przeciwpyłowe, stosowane w zestawie z okularami ochronnymi, nie dopuszczą do ich zaparowania, nie ograniczając tym samym widoczności. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, charakteryzujące się lekkością i wytrzymałością. Poniżej przedstawiamy asortyment ochrony dróg oddechowych do wyboru Klienta.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki