Półmaska SECURA 3100

  Indeks: SECURA-MAS3100

  SECURA

  54.00 zł
  netto

  54.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Półmaska powstała z dobrej jakości wytrzymałych materiałów, dzięki czemu zapewnia doskonałą ochronę i jednocześnie gwarantuje komfort w trakcie noszenia. Silikonowa część twarzy została wyposażona w trzyczęściowe w pełni regulowane nagłowie – to gwarancja bezpieczeństwa w wymagającym środowisku. 

  Na uwagę zasługuje wygodny i jednocześnie stabilny system zapinania znajdujący się w tylnej części głowy. Półmaska jest zakładana i ściągana bez większych trudności. 

  W skład półmaski wchodzi korpus, dwie zapory wdechowe połączone przy pomocy łączników bagnetowych – dzięki nim można zamontować części oczyszczające, zawór wydechowy oraz nagłowie. 

  W celu zapewnienia czystości możliwe jest mycie i dezynfekcja półmaski – może zostać całkowicie zdemontowana. 

  Produkt doskonale sprawdzi się w trudnych i wymagających warunkach – wykorzystany materiał ma właściwości trudnopalne, antystatyczne oraz jest odporny na wysoką i niską temperaturę. 

  Półmaska może zostać połączona z elementami oczyszczającymi, dzięki czemu doskonale chroni układ oddechowy przed niebezpiecznymi substancjami znajdującymi się w formie aerozoli (pyły, dymy, mgły), par oraz gazów, a także obu tych postaci razem. 

  Produkt jest zgodny z wymaganiami normy EN140. 

  SECURA-MAS3100

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii